Co Nas wyróżnia

Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu podczas współpracy z krajami CIS (WNP) jesteśmy w stanie:

– Pozyskać najlepszych kandydatów na dane stanowisko,

– Poza merytoryczną weryfikacją kwalifikacji kandydatów do pracy na tych rynkach, jesteśmy też w stanie dopasować kandydatów do kultury organizacyjnej firmy

– Sprawdzić zdolności kandydatów na stanowisko do współpracy z rynkami wschodnimi. Uważamy, iż prowadząc rekrutację kandydatów do pracy na rynkach wschodnich niezbędne jest nie tylko ich sprawdzenie pod kątem merytorycznej znajomości danego obszaru działalności na tych rynkach, ale także sprawdzenie ich możliwości pod kątem odnalezienia się w specyficznej kulturze i organizacji zarządzania funkcjonującej na tych rynkach. Nasze doświadczenie wskazuje, że do pracy na rynkach krajów WNP (CIS) poza standardową wiedzą i doświadczeniem kandydaci powinni posiadać wiedzę specyficzna dla tych rynków (np. znajomość lokalnego systemu księgowego) oraz zdolności interpersonalne, dzięki którym będą w stanie skutecznie pracować na tych rynkach z korzyścią dla pracodawców i właścicieli.

    Doświadczenie CISadvisors gwarantujeznalezienie optymalnych kandydatów spełniających wyżej wymienione warunki niezbędne dla sukcesu działalności gospodarczej na rynkach krajów CIS (WNP).

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?