Dla pracodawcy

Co wyróżnia CIS Advisors?

Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu podczas współpracy z krajami WNP (CIS), jesteśmy w stanie wyszukać najlepszych kandydatów na dane stanowisko. Poza merytoryczna weryfikacja kwalifikacji kandydatów do pracy na tych rynkach, jesteśmy też w stanie dopasować kandydatów do kultury pracy i organizacji oraz sprawdzić ich zdolności do współpracy z rynkami wschodnimi. Uważamy, iż prowadząc rekrutację kandydatów do pracy na rynkach wschodnich niezbędne jest nie tylko ich sprawdzenie pod kątem merytorycznej znajomości danego obszaru działalności na tych rynkach, ale także sprawdzenie ich możliwości pod kątem odnalezienia się w specyficznej kulturze i organizacji zarządzania funkcjonującej na tych rynkach. Nasze doświadczenie wskazuje, że do pracy na rynkach krajów WNP (CIS) poza standardową wiedzą i doświadczeniem, kandydaci powinni posiadać wiedzę specyficzna dla tych rynków (np. Znajomość lokalnego systemu księgowego) oraz zdolności interpersonalne, dzięki którym będą w stanie skutecznie pracować na tych rynkach z korzyścią dla pracodawców i właścicieli. Doświadczenie CIS Advisors gwarantuje znalezienie optymalnych kandydatów spełniających wyżej wymienione warunki sukcesu działalności na rynkach krajów WNP (CIS).

Nasza działalność obejmuje świadczenia usług w obszarach:

CIS Advisors zajmuje się rekrutacją specjalistów i menedżerów na stanowiska stałe, kontraktowe oraz tymczasowe. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów do pracy na rynki krajów byłego Związku Radzieckiego lub też współpracujących z tymi krajami w następujących obszarach:  kadra zarządzjąca, finanse i księgowość, prawo i podatki, sprzedaż, logistyka, marketing, IT, organizacja produkcji, zarządzanie projektami i procesami.

CIS Advisors świadczy usługi w zakresie oceny efektywnosci struktury zatrudnienia na rynkach krajów byłego Zwiazku Radzieckiego oraz firm współpracujących z tymi rynkami. Posiadając bogate doświadczenie jesteśmy w stanie ocenić czy dana organizacja pod katem zatrudnienia jest optymalna oraz jakie zmiany nalezaloby wdrozyc aby usprawnic procesy i prace w obszarach: kadra zarządzjąca finanse i księgowość prawo i podatki sprzedaż logistyka, marketing, IT, organizacja produkcji, zarządzanie projektami i procesami. Zagraniczni właściciele firm działających na terenie krajow bylego Zwiazku Radzieckiego często spotykaja się z problemem braku efektywnosci oraz braku wynikow co może prowadzic do wycofywania się z dzialalnosci na tych rynkach.

CIS Advisors oferuje swoim klientom nastepujace uslugi z zakresu ksiegowosci i raportowania dla spolek dzialajacych na rynkach CIS: przygotowanie polityki rachunkowosci zgodnej ze standardami ksiegowymi obowiazujacymi w krajach CIS, wdrozenie systemow ksiegowych stosowanych w krajach CIS wraz z instrukcjami obiegu dokumentow, wdrozenie rachunkowosci zarzadczej i pozniejsze jej prowadzenie, raportowanie korporacyjne, w tym pakiety konsolidacyjne oraz inne wymagane przez grupy kapitalowe w sklad których wchodza spolki dzialajace na rynkach CIS wraz z przejsciami miedzy lokalnymi a grupowymi standardami rachunkowosci (np. na standardy polskie i MSSF) wyprowadzanie zaleglosci ksiegowo – podatkowych oraz kontrola ksiag nadzor nad ksiegami prowadzonymi we wlasnym zakresie przez klientow prowadzenie ksiag rachunkowych i podatkowych wraz ze sporzadzaniem wszelkich sprawozdan wymaganych przez lokalne przepisy prawne kompleksowa obsluga kadrowo – placowa

CIS Advisors oferuje uslugi w zakresie doradztwa businessowego dla spolek dzialajacych na rynkach krajow bylego ZSRR jak tez wspolpracujaych z tymi rynkami. Nasze doswiadczenie pozwala nam skutecznie doradzic klientom w obszarze zarzadzania kosztami i efektywnosci, w tym restrukturyzacji oraz w prowadzeniu projektow z obszaru sprzedazy, finansow i ksiegowosci, IT, logistyki, organizacji produkcji. Dodatkowo jestesmy w stanie zaoferowac doradztwo podatkowe dla spolek dzialajacych na rynkach CIS oraz doradztwo w zakresie odzyskiwania naleznosci, wzglednie zmniejszenie ryzyka niesciagalnosci naleznosci. Nasze doswiadczenie wskazuje, iż podstawa sukcesu dzialalnosci na rynkach CIS jest dobra znajomosc specyfiki tych rynkow zarówno pod katem samej wiedzy merytorycznej, jak tez pod katem kultury i organizacji dzialania na tych rynkach. Wiemy, iż samo skopiowanie rozwiazan i metod skutecznych w innych krajach europejskich nie wystarczy aby odniesc sukces na tych rynkach.

CIS Advisors swiadczy uslugi tlumaczenia obustronnego z jezyka rosyjskiego, ukrainskiego i bialoruskiego na polski i angielski. Zajmujemy się profesjonalnymi tlumaczeniami zarówno przysieglymi, jak tez nieprzysieglymi.

Jeśli obecnie prowadzicie Państwo rekrutację pracownika/ów i chcielibyście aby CISadvisors wsparł Was w tych działaniach, wystarczy wypełnić formularz poniżej, który trafia do odpowiedniej osoby w naszej firmie, a ona bezpośrednio z Państwem się skontaktuje:

Imię

Nazwisko

Stanowisko

Nazwa firmy

Adres email

Telefon

Opis stanowiska

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?